z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Zapraszamy na spotkania z rodzinnymi działaniami plastycznyno-przyrodniczymi w formie online. Materiałami będą dary natury, które każdy może zgromadzić na spacerze. Damy Wam pretekst do wspólnego wyjścia z domu, pobycia z naturą, zachęcimy do tworzenia kolekcji, zbiorów naturalnych materiałów a na spotkaniu wspólnie będziemy tworzyć ciekawe prace plastyczno-techniczne.  Zajęcia adresowane są zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów.  Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to także doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci i opiekunów. Zapraszamy!

Zapisując się na zajęcia przygotujcie:  Na spacerze pozbierajcie patyki i patyczki, te grubsze i cieńsze, dłuższe i krótsze. Potrzebne będzie rownież sznurki (sporo sznurka), druciki – do tworzenia konstrukcji, tasiemki, wełenki, mazaki, pisaki, brokaty – do ozdoby. Przydadzą się nożyczki, klej typu magic.

Spotkanie poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagog. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych (ostatnio zwłaszcza matematyczne). Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi, a od niedawna także ze swoją córeczką.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 09.12 (środa), godz. 17.00 – 17.45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, wieczór przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci i ich opiekunowie.

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia kulturalno-edukacyjne dla dzieci z Odolan i okolicy” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

  • 9 grudnia 2020
    17:00 - 17:45
Skip to content