z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Fundacja RoRo zaprasza na warsztat pt: „Halo, tu uczucia, potrzeby, emocje.”

Przed zapisaniem się na warsztaty sprawdź, czy na pewno masz dla nich miejsce w kalendarzu. To dla nas bardzo ważne, aby  zminimalizować ilość rezygnacji, a tym samym niewykorzystanych miejsc na spotkaniach.

W czasie spotkania poszukamy odpowiedzi na szereg pytań: Uczucia, potrzeby i emocje – czym są i o czym nas informują? Czy jedne są złe a inne dobre? Po co nam one? Jak wygląda świat emocji oczami dziecka? Jaką rolę w tym świecie odgrywa rodzic?

Kiedy: 31 maja (środa), w godzinach od 10.00 do 13.00
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców. Na spotkania można przychodzić z dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.
Warsztat jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy.

Warsztat poprowadzi Sylwia Włodarska – współzałożycielka Fundacji RoRo, która od 6 lat wspiera rodziców w znajdowaniu własnej filozofii rodzicielstwa opartej na bliskości, szacunku i zaufaniu. Absolwentka studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas. Prywatnie mama Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji. Jest naczelną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola

Partner projektu:

Partner medialny:

 

 

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałabyś/-ałbyś, aby nadal odbywały się ciekawe, rozwijające spotkania, Twoja darowizna pomoże je nam realizować.

 

Miejsce:   Wolskie Centrum Kultury

Adres:
Działdowska 6, Warszawa

  • 31 maja 2017
    10:00 - 13:00
Skip to content