z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Czy można spędzać ciekawie i rodzinnie czas ćwicząc umiejętności matematyczne? – Można! Zdradzimy kilka sprawdzonych przepisów na gry matematyczne dla całej rodziny z użyciem KOSTEK DO GRY.  Czeka na Was kilka pomysłów do wykorzystania w domu. Dzięki przemyślanej formie, oprócz wspólnej zabawy będziemy doświadczać i odkrywać istotne matematyczne fakty.  Dzięki twórczej aktywności, stopniowemu pokonywaniu  trudności dzieci odkryją własny potencjał i zyskają motywację do nauki.

Na zajęcia przygotujcie 4 kostki do gry, karti i kredki.

Warsztaty poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori, oligofrenopedagog oraz dyrektorka przedszkola. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych (ostatnio zwłaszcza matematyczne). Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi i ze swoją Córeczką.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 5”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Kiedy: wtorek 20.10. 2020, godz. 18.00- 18.45

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach

Dla kogo: na warsztaty zapraszamydzieci w wieku 4-6 lat wraz z rodzicami i opiekunami, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli

Miejsce:  

  • 20 października 2020
    18:00 - 18:45
Skip to content