z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze zajęcia. 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz i możesz wziąć w nich udział, gdyż zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca. Warsztaty są cyklem 2 spotkań – obowiązuje jeden zapis.

Czujesz się  zmęczona/ny, przytłacza Cię nadmiar obowiązków i presja czasu, masz poczucie, że stres towarzyszy ci bardzo często, a może nawet stale, a o kolejnym dniu myślisz z niechęcią. Tracisz cierpliwość bo jesteś w  stresie? Zapraszamy cię na trening antystresowy.

 

Na szkoleniu:

 • wspólnie znajdziemy przyczyny Twojego stresu;
 • realnie zajmiemy się obniżeniem Twojego napięcia wewnętrznego i lęku dzięki odpowiednim technikom pracy z ciałem, myślami i uczuciami;
 • intensywnie popracujemy nad wzmocnieniem Twojej pewności siebie;
 • doświadczysz odprężenia, poznasz techniki relaksacyjne i sposoby dbania o swój stan emocjonalny na co dzień.

Co jeszcze?

 • przyjrzysz się czynnikom istotnie wpływającym na poziom stresu;
 • przeanalizujesz własny stres w kontekście czasu;
 • zdobędziesz umiejętności identyfikacji oraz zmiany negatywnych myśli i przekonań;
 • dowiesz się jak zwolnić czas;
 • dowiesz się jak zadbać o siebie w szybkim tempie życia;
 • nauczysz się jak wspierać siebie poprzez asertywny monolog wewnętrzny;
 • odkryjesz własne zasoby;
 • doświadczysz stanu relaksu;
 • spokojnie złapiesz oddech i uśmiech;

Elementy warsztatu: trening progresywny Jacobsena,  praca z uważnością (mindfulness)

 

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Data spotkania: 2 (czwartek) i 21 (wtorek) listopada  (na 2 spotkania obowiązuje jeden zapis)

Godzina spotkania: 18.00-21.00

Miejsce spotkania: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom, przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach online. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Dla procesu grupowego oraz atmosfery zaufania i wzajemności potrzebna jest gotowość do uczestniczenia z włączonym mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: rodzice/opiekunowie dzieci, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki województwa mazowieckiego, podregionu żyrardowskiego


Warsztat poprowadzi Anna Kasprzycka – pedagożka, trenerka warsztatu psychologicznego i kompetencji wychowawczych certyfikowaną przez Familylab, terapeutka związana z  warszawską Pracownią  Psychoterapii i Treningu ISTDP Horyzonty.  Prowadzi „Pracownię Rodzina w relacji” w ramach, której pomaga rodzicom w budowaniu dobrych relacji z dziećmi opartych na empatii, kontakcie i autentyczności. Współtworzy Wolną Szkołę Razem,  która jest miejscem rozwoju dla dzieci w edukacji wczesnoszkolnej. Prywatnie jest mamą trojga 15-latków, w tym jednego z zespołem Aspergera.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do 26 października.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Rozwijam się! – program edukacyjny dla dzieci i dorosłych z podregionu żyrardowskiego” finansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Bezpłatne


Miejsce:  

 • 2 listopada 2023
  18:00 - 21:00
Skip to content