• 21 marca 2019
    17:30 - 19:45

BRAK WOLNYCH MIEJSC Zapraszamy rodziców na warsztaty „Fotografia dziecięca”.

Fotografowanie dzieci to fascynujący temat i równocześnie ważna umiejętność przydatna każdemu rodzicowi. Bywa jednak wyzwaniem, bo mali modele zazwyczaj są szybcy, niecierpliwi i nie zawsze współpracują z fotografem. 5 spotkań fotograficznych będzie okazją do poznania kluczy do świat dziecięcej fotografii oraz pogłębienia swojego fotograficznego warsztatu. Wspólnie będziemy odkrywać, jak fotografować, by uzyskiwać piękne efekty i by fotograf i modele mieli z tego radość.

W kameralnym gronie rodziców będziemy się inspirować dobrymi zdjęciami, szukać sposobów na ciekawe opowiadanie historii życia naszych dzieci i rodzin za pomocą obrazów. Ale przede wszystkim kreatywne fotografowanie będziemy ćwiczyć w trakcie zajęć, pomiędzy spotkaniami oraz podczas wspólnego pleneru. A na podsumowanie tej fotograficznej podróży każdy z uczestników zaprezentuje swoje najlepsze prace w ramach wyjątkowej wystawy ozdabiającej przedszkole.

Zajęcia poprowadzi Justyna Kuczmierowska – fotografka, psycholog, od lat zakochana w robieniu zdjęć, mama dwójki „modeli do fotografowania”

SPRZĘT: Lustrzanka cyfrowa – nieobowiązkowa, acz zalecana.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej (od 14.03, 20:00, wcześniej nie przyjmujemy zgłoszeń) BRAK WOLNYCH MIEJSC Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Zapraszamy rodziców – mieszkańców Warszawy, którzy gotowi są wziąć udział w całym cyklu 5 spotkań.

Na zajęcia zapraszamy bez dzieci.


Czas:
czwartki, 17:30-19:45, 21.03, 28.03, 4.04, 11.04, 18.04.

Miejsce: Przedszkole nr 146, ul. Sandomierska 2

Dla kogo: rodzice

Warsztaty są częścią projektu „Przestrzeń dla rodziny – warsztaty, zajęcia, spacery i gra miejska”, realizowanego w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019

Zapisy ruszają 14.03 o 20:00. Wcześniej nie przyjmujemy zgłoszeń.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.

Miejsce:  

Adres:
Sandomierska 2, Warszawa, 02-567, Polska