z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Mieszkańców Mazowsza zapraszamy na warsztaty o emocjach.

Świat emocji to bardzo autentyczny świat. I jednocześnie bardzo wrażliwy. Nauka czucia i wyrażania uczuć łączy się z odwagą do przeżywania emocji i ich wyrażania. Podczas tego warsztatu poznamy emocje podstawowe i złożone i porozmawiamy o tym jak one się w nas manifestują, żeby móc je nazywać i wyrażać. Poznamy nasze strategie na radzenie sobie z emocjami i poszukamy tych, które będą wspierały nas w przeżywaniu i wyrażaniu emocji w konstruktywny sposób. Porozmawiamy też o empatii, o tym jak towarzyszyć innym kiedy przeżywają emocje. Dotkniemy też tematu empatii dla siebie, czyli sposobu na bycie ze sobą kiedy przeżywamy emocje.

Spotkania realizowane będą w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w nich udział potrzebny jest komputer, tablet lub telefon, stabilne połączenie z internetem, kamerka internetowa oraz głośnik. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach. W trosce o komfort osób biorących udział w zajęciach i prowadzącej warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest gotowość uczestników do włączenia kamerki. Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch chłopców w wieku szkolnym. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Kiedy: wtorki, 30.11 oraz 7 i 14.12, godz. 10:00-12:15, warsztaty są cyklem 3 spotkań, zapisując się deklarujecie Państwo udział we wszystkich spotkaniach

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach. Link czasem wpada do spamu.

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy mieszkańców Województwa Mazowieckiego

Warsztaty są częścią projektu „Mogę więcej – warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci i dorosłych” . Zadanie sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

  • 30 listopada 2021
    10:00 - 12:15
Skip to content