z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas. Sprawdź datę i godzinę. Dziękujemy.

Zapraszamy na warsztat, na którym nauczysz się świadomie przeżywać własne emocje oraz towarzyszyć innym członkom twojej rodzinny w przeżywaniu ich emocji. Podczas spotkania będziemy mieli okazję zastanowić się nad tym, jak umiejętnie radzić sobie z uczuciami oraz emocjami w trudnych sytuacjach i jak odkryć własne zasoby. Wpłyniemy na obniżenie napięcia wewnętrznego dzięki odpowiednim technikom pracy z ciałem, myślami i uczuciami.

Elementy warsztatu: NVC, praca z uważnością (mindfulness) oraz podejście Familylab.

Na warsztacie przydadzą się: mata do jogi i wygodne ubranie.

Warsztat poprowadzi Anna Kasprzycka – pedagożka, trenerka kompetencji wychowawczych certyfikowaną przez Familylab, terapeutka związana z  Pracownią  Psychoterapii i Treningu ISTDP Horyzonty. W 2019 r zorganizowała konferencję „Relacja w edukacji” poświęconą dialogowi w edukacji. Jest mediatorką szkolną. Prowadzi „Pracownię Rodzina w relacji” w ramach, której pomaga rodzicom w budowaniu dobrych relacji z dziećmi opartych na empatii, kontakcie i autentyczności. Pracuje superwizyjnie ze szkołami i przedszkolami. Prywatnie jest mamą 14 -letnich trojaczków.

Kiedy: poniedziałek, 17 października, godz. 18.00-21.00

Miejsce: MAL Kotłownia (Wola), ul. Jana Olbrachta 9

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci

Zapisy: za pomocą formularza, który znajduje się poniżej

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do czwartku 13 października.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 7”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Miejsce:  

Adres:
ul. Olbrachta 9, Warszawa

  • 17 października 2022
    18:00 - 21:00
Skip to content