z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Adres:
Chłodna 11, Warszawa, Warszawa, Polska

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat z rodzicami/opiekunami do wzięcia udziału w warsztatach naukowych z eksperymentami (zapisy na jedne zajęcia 15 maja).

Temat: 15.05 W świecie instrumentów muzycznych

Podczas spotkania uczestnicy będą samodzielnie wykonywać doświadczenia, które przybliżają tematykę zajęć. Spotkanie będzie także okazją co ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Warsztaty prowadzone będą w kameralnej grupie.


Spotkania są bezpłatne. Podczas zajęć udostępniamy wszystkie materiały.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy za pomocą formularza, który znajduje się poniżej.

Terminy: poniedziałek 15.05, godz. 16.30-17.15

Miejsce: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 46, ul. Chłodna 11

Dla kogo: zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat z rodzicami/opiekunami, szczególnie te będące mieszkańcami Woli


Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 8” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

  • 15 maja 2023
    16:30 - 17:15
Skip to content