Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do wzięcia udziału w cyklu ośmiu warsztatów naukowych z eksperymentami.

W ramach cyklu zaplanowane zostały następujące zajęcia:

• sekrety barw
  • tropem detektywa
  • w świecie instrumentów muzycznych
  • czy nie wychodząc z domu można dotrzeć na biegun? magnetyzm
  • gęstość i rozpuszczalność
  • z prądem nie ma żartów
  • magiczne właściwości czerwonej kapusty czyli o zasadach i kwasach
  • sekrety filmu

Podczas spotkań uczestnicy będą samodzielnie wykonywać doświadczenia, które przybliżają tematykę zajęć. Spotkania będą także okazją co ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Warsztaty prowadzone będą w kameralnej grupie.

Cykl zajęć jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: osiem śród, 28.09, 5, 12, 19, 26.10, 2, 9 oraz 16.11, godz. 16:30 – 17:15, zapisując dziecko na zajęcia deklarujecie Państwo udział w całym cyklu spotkań

Miejsce: Bibioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 44, ul. Górnośląska 1

Dla kogo: zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat mieszkające lub uczące się w Śródmieściu, także dzieci, które od niedawna są w Warszawie, w szczególności z terenu Ukrainy

Jeśli chciałabyś/ chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do poniedziałku 26 września.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzinne Śródmieście – wspieranie działań w obszarze przeciwdziałania alkoholizmowi i przemocy w rodzinie” współfinansowanego przez m.st. Warszawa, Dzielnica Śródmieście.

Jeśli z jakiegoś powodu Państwa dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w zajęciach, na które je zapiszecie, to bezwzględnie prosimy o przesłanie informacji o rezygnacji na adres warsztaty@fundacjaroro.org

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.

Miejsce:

Adres: