z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do wzięcia udziału w cyklu warsztatów naukowych z eksperymentami.

W ramach cyklu zaplanowane zostały następujące zajęcia:

  • czy nie wychodząc z domu można dotrzeć na biegun? magnetyzm
  • sekrety filmu
  • świat w lustrze – budujemy kalejdoskop!

Podczas spotkań uczestnicy będą samodzielnie wykonywać doświadczenia, które przybliżają tematykę zajęć. Spotkania będą także okazją co ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Warsztaty prowadzone będą w kameralnej grupie.

Zgodnie z wymaganiami biblioteki – prosimy, żeby rodzice przebywali w bibliotece podczas gdy dziecko bierze udział w zajęciach.

Cykl zajęć jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Kiedy: środy – 8, 15 i 22.11, godz. 16:30 – 17:15, zapisując dziecko na zajęcia deklarujecie Państwo udział w całym cyklu spotkań

Gdzie: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 44, ul. Górnośląska 1

Dla kogo: zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat mieszkające lub uczące się w Śródmieściu. Zgodnie z wymaganiami biblioteki – prosimy, żeby rodzice przebywali w bibliotece podczas gdy dziecko bierze udział w zajęciach.


Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do wtorku 7 listopada.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Spacer jest częścią projektu „Rodzinne Śródmieście – wspieranie działań w obszarze przeciwdziałania alkoholizmowi, narkomanii i przemocy w rodzinie, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Śródmieście.

  • 8 listopada 2023
    16:30 - 17:15
Skip to content