z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. Przed zapisaniem się upewnijcie się, że na pewno chcecie wziąć w nich udział i macie na to czas.

Eksperymentowanie sprawia dzieciom wiele radości! Zapraszamy na nasze zajęcia online z cyklu „eksperymenty w Józefosławiu”. Podczas najbliższego spotkania uczestnicy:

  • dowiedzą się i doświadczą na czym polega zjawisko napięcia powierzchniowego,
  • sprawdzą ile kropli wody mieści się na monecie 5-groszowej,
  • wykonają ćwiczenie ze spinaczem unoszącym się na powierzchni wody,
  • sprawdzą jak płyn do mycia naczyń wpływa na zjawisko napięcia powierzchniowego,
  • wykonają doświadczenie z butelką „połykającą” wykałaczki.

Spotkanie będzie także okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Zajęcia odbywają się w małej grupie dzieci z aktywnym wsparciem osoby prowadzącej. Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać od środy 19.05 od godziny 16:00, z Biblioteki Publicznej w Piasecznie, Filia w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A, I piętro, Józefosław. Oprócz materiałów z biblioteki na zajęcia prosimy przygotować także: głęboki talerz i butelkę, najlepiej z dość szeroką szyjką (np. po mleku) oraz 3 kartki, minimum w formacie A5, na pierwszej prosimy napisać dużymi literami TAK, na drugiej NIE, na trzeciej TERAZ JA.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 26.05 (środa), godz. 17:00 – 17:45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-10 lat i ich opiekunowie, zapraszamy mieszkańców gminy Piaseczno i okolic

Koszt: zajęcia i materiały są bezpłatne

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia z eksperymentami dla dzieci z gminy Piaseczno i okolic” dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Partnerem projektu jest Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać od środy 19.05 od godziny 16:00, z Biblioteki Publicznej w Piasecznie, Filia w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A, I piętro, Józefosław. Oprócz materiałów z biblioteki na zajęcia prosimy przygotować także: głęboki talerz i butelkę, najlepiej z dość szeroką szyjką (np. po mleku) oraz 3 kartki, minimum w formacie A5, na pierwszej prosimy napisać dużymi literami TAK, na drugiej NIE, na trzeciej TERAZ JA.

Przy odbiorze materiałów pracownik biblioteki może poprosić Państwa o okazanie maila potwierdzającego rejestrację na zajęcia.

  • 26 maja 2021
    17:00 - 17:45
Skip to content