z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Adres:
Grójecka 109

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do wzięcia udziału w cyklu warsztatów naukowych z eksperymentami.

W ramach cyklu zaplanowane zostały następujące zajęcia:

  • superchłonne polimery
  • kuchnia molekularna
  • gęstość i rozpuszczalność
  • magiczne właściwości czerwonej kapusty

Podczas spotkań uczestnicy będą samodzielnie wykonywać doświadczenia, które przybliżają tematykę zajęć. Spotkania będą także okazją co ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej.

Cykl zajęć jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza. Prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka.

Kiedy: piątki – 6, 13, 20 i 27.10, godz. 16:30 – 17:15, zapisując dziecko na zajęcia deklarujecie Państwo udział w całym cyklu spotkań

Gdzie: Biblioteka „Piątka”, ul. Grójecka 109

Dla kogo: zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat mieszkające lub uczące się w Warszawie


Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do poniedziałku 2 października.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Zajęcia są częścią projektu „Akademia Młodych Odkrywców, edycja 2” współfinansowanego ze środków Biura Edukacji m. st. Warszawy.

  • 6 października 2023
    16:30 - 17:15
  • 6 października 2023
    16:30 - 17:15
Skip to content