Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do poznawania świata przez wspólne eksperymentowanie.

Podczas tych zajęć uczestnicy między innymi wykonają kilka doświadczeń, dzięki którym sprawdzą czym jest rozpuszczalność oraz dowiedzą się i przetestują, że substancje mogą mieć różną gęstość. Z zajęć zabiorą ze sobą butelkę przypominającą o zasadach fizyki 🙂 Warsztaty będą także okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 25 maja (środa), godz. 16:30 – 17:15

Miejsce: Bibioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 46, ul. Chłodna 11

Dla kogo: dzieci 6-10 lat, zapraszamy mieszkańców Warszawy, także dzieci, które od niedawna są w Warszawie, w szczególności z terenu Ukrainy

Jeśli chciałabyś/ chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do poniedziałku 23 maja.

Warsztaty są częścią projektu „Akademia Młodych Odkrywców” współfinansowanego przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy.

Jeśli z jakiegoś powodu Państwa dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w zajęciach, na które je zapiszecie, to bezwzględnie prosimy o przesłanie informacji o rezygnacji na adres warsztaty@fundacjaroro.org

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.

Miejsce:

Adres: