z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Cieszymy się, że zainteresowało Cię nasze spotkanie. 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz i możesz wziąć w nich udział, gdyż zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca.

Wyzwanie naszych czasów – telefon z mobilnym Internetem, komputer z internetem. Na spotkaniu spróbujemy się przyjrzeć tematowi używania ekranów przez nasze dzieci – bez straszenia i demonizowania, ale też z należytą uwagą i czujnością. Będzie holistycznie – o tym, czy to już uzależnienie, ale też o tym, jak my dorośli korzystamy z telefonów. Warsztaty dadzą też szansę na wymianę doświadczeń uczestników – bo chyba nie ma osób, których temat telefonu nie dotyczy.
Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą formularza na dole strony.

Data spotkania: czwartek, 26 października
Godzina spotkania: 8.30-10.45
Forma: wykład z elementami warsztatu
Miejsce spotkania: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom, przed  spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką.
Dla kogo: rodzice/opiekunowie dzieci, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.

Warsztat poprowadzi Anna Górska – psycholożka, terapeutka zaburzeń dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym, przed laty – polonistka w liceum. Mama świetnego wrażliwego 16-latka i świetnej asertywnej 10-latki.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do piątku, 20 października.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 8” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

  • 26 października 2023
    08:30 - 10:45
Skip to content