z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy na 2 z 4 spotkań pn: „Efektywność osobista”

Jesteś ciągle zmęczona/y i nie masz czasu dla siebie?
Zajmujesz się tym, co wpada Ci w ręce i bierzesz się za tysiąc spraw na raz?
Chodzisz spać myśląc, że minął kolejny dzień, a Ty znów nie „załatwiłaś/eś” całej listy spraw, które czekają na Ciebie od tygodnia?
Gubisz się w priorytetach i masz poczucie, że życie mija, a Ty do końca nie wiesz czego chcesz?

Jeśli odpowiedziałaś/eś „tak” na powyższe pytania to zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których:
– zastanowisz się co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze,
– dowiesz się, w jaki sposób ustalać priorytety działania,
– przećwiczysz skuteczną metodę wyznaczania celów,
– poznasz matrycę zarządzania czasem,
– zastanowisz się co zrobić, by mieć więcej czasu na to co ważne,
– dowiesz się jak przekładać to co ważne na codzienne działania,
– poznasz zasady zarządzania czasem i metodę planowania tygodniowego.

Podczas warsztatów spojrzysz na swoje życie z szerszej perspektywy oraz zobaczysz, że mniej może znaczyć więcej. Nabierzesz oddechu, zdobędziesz wiedzę oraz motywację do wprowadzania zmian tak, by czuć się szczęśliwszą/ym i bardziej spełnioną/ym, każdego dnia. W trakcie spotkań nie będziemy zastanawiać się nad tym jak robić więcej rzeczy w tym samym czasie, ale nad tym, jak świadomie angażować się w działania, które są dla nas najważniejsze – przybliżają nas do realizacji ważnych celów.

Kiedy: 6, 13, 20 i 27 kwietnia (czwartek), w godzinach od 10.00 do 13.00
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców. Na spotkania można przychodzić z dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.
Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy (jednorazowo na cały cykl).

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku.  Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt kierowany do dzieci pracowniaeksperymentu.pl  Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola

Partner projektu: Wolskie Centrum Kultury

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałabyś/-ałbyś, aby nadal odbywały się ciekawe, rozwijające spotkania, Twoja darowizna pomoże je nam realizować.

  • 13 kwietnia 2017
    10:00 - 13:00
Skip to content