z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę
  • 21 marca 2019
    10:00 - 13:00

Zajmujesz się tym, co wpada Ci w ręce i bierzesz się za tysiąc spraw na raz?

Chodzisz spać myśląc, że minął kolejny dzień, a Ty znów nie „załatwiłaś/eś” całej listy spraw, które czekają na Ciebie od tygodnia?

Gubisz się w priorytetach i masz poczucie, że życie mija, a Ty do końca nie wiesz czego chcesz?

Jeśli odpowiedziałaś/eś „tak” na powyższe pytania to zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których:
– zastanowisz się co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze,
– dowiesz się, w jaki sposób ustalać priorytety działania,
– przećwiczysz skuteczną metodę wyznaczania celów,
– poznasz matrycę zarządzania czasem,
– zastanowisz się co zrobić, by mieć więcej czasu na to co ważne,
– dowiesz się jak przekładać to co ważne na codzienne działania,
– poznasz zasady zarządzania czasem i metodę planowania tygodniowego.

Podczas warsztatów spojrzysz na swoje życie z szerszej perspektywy oraz zobaczysz, że mniej może znaczyć więcej. Nabierzesz oddechu, zdobędziesz wiedzę oraz motywację do wprowadzania zmian tak, by czuć się szczęśliwszą/ym i bardziej spełnioną/ym, każdego dnia.

Wśród uczestników warsztatów zostanie rozlosowana książka „7 nawyków skutecznego  działania”, Stephena R. Covey’a.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku.  Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt skierowany do dzieci pracowniaeksperymentu.pl Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.

Warsztaty składają się z czterech zajęć, które stanowią całość. Zanim się zapiszesz sprawdź, czy możesz wziąć udział we wszystkich spotkaniach. 

Czas: czwartki, 21.03, 28.03, 4.04, 11.04, w godz. 10:00-13:00

Miejsce: Woronicza 44A, Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, żółty parterowy budynek w drugim rzędzie zabudowań

Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców, można przyjść z dzieckiem, które podczas spotkań pozostaje pod opieką rodzica.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 7” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów

Miejsce:  

Adres:
ul. Woronicza 44a, Warszawa