z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:   Wolskie Centrum Kultury

Adres:
Działdowska 6, Warszawa

Zajmujesz się tym, co wpada Ci w ręce i bierzesz się za tysiąc spraw na raz?

Chodzisz spać myśląc, że minął kolejny dzień, a Ty znów nie „załatwiłaś/eś” całej listy spraw, które czekają na Ciebie od tygodnia?

Gubisz się w priorytetach i masz poczucie, że życie mija, a Ty do końca nie wiesz czego chcesz?

Jeśli odpowiedziałaś/eś „tak” na powyższe pytania to zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których:
– zastanowisz się co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze,
– dowiesz się, w jaki sposób ustalać priorytety działania,
– przećwiczysz skuteczną metodę wyznaczania celów,
– poznasz matrycę zarządzania czasem,
– zastanowisz się co zrobić, by mieć więcej czasu na to co ważne,
– dowiesz się jak przekładać to co ważne na codzienne działania,
– poznasz zasady zarządzania czasem i metodę planowania tygodniowego.

Podczas warsztatów spojrzysz na swoje życie z szerszej perspektywy oraz zobaczysz, że mniej może znaczyć więcej. Nabierzesz oddechu, zdobędziesz wiedzę oraz motywację do wprowadzania zmian tak, by czuć się szczęśliwszą/ym i bardziej spełnioną/ym, każdego dnia.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku.  Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt skierowany do dzieci pracowniaeksperymentu.pl Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.

Warsztaty składają się z czterech zajęć, które stanowią całość. Zanim się zapiszesz sprawdź, czy możesz wziąć udział we wszystkich spotkaniach. 

Czas: wtorki – 21 i 28.05, 4 i 11.06, w godz. 10:00-13:00

Miejsce: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6

Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką. Zawsze jesteście mile widziane/i z dziećmi. Pamiętajcie, że warsztat przyniesie Wam najwięcej korzyści, jeśli w pełni będziecie mogły/li zaangażować swoje serce i umysł w pracę dla samej/samego siebie. Jeśli masz możliwość zostawienia chodzącego, niezależnego młodego człowieka pod dobrą opieką, zachęcamy do tego gorąco.

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałabyś/-ałbyś, aby nadal odbywały się ciekawe, rozwijające spotkania, to zapraszamy do przekazania darowizny na konto Fundacji RoRo.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 4”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

  • 21 maja 2019
    10:00 - 13:00
Skip to content