z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:   Centrum Społeczne PACA

Adres:
M. Paca 40, Warszawa, 04-386

Zapraszamy na cykl 3 warsztatów rodziców, którzy chcieliby lepiej radzić sobie, rozumieć i wspierać dzieci w trudnych sytuacjach związanych z silnymi emocjami, ze stresem. To spotkania podczas, których: będziemy przyglądać się z bliska zjawisku jakim jest stres, skierujemy swoją uwagę m.in. na myśli jakie towarzyszą trudnym sytuacjom,  przeanalizujemy przebieg sytuacji, która przestaje być wyzwaniem a zaczyna być wyczerpująca zastanowimy się, co tak właściwie stresuje dzieci i czy zawsze to szkodzi, jak może wspierać swoje dziecko zestresowany rodzic. Dzięki obserwacji procesów, jakie przebiegają w nas – dorosłych w trudnych momentach zyskujemy czas do sprawdzania, które z nich są dla nas korzystne a które niekoniecznie.

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch chłopców w wieku szkolnym. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 19 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

 Kiedy: 6.06, 13.06, 27.06  w godz. 10.15-13.15.
Zajęcia są cyklem 3 spotkań. Na cały cykl obowiązuje jeden zapis. Wystarczy pobrać jeden bilet.
Gdzie: Centrum Społeczne PACA, ul. M. Paca 40
Dla kogo: rodziców dzieci do siódmego roku życia. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką. Pamiętajcie, że warsztat przyniesie Wam najwięcej korzyści, jeśli w pełni będziecie mogły/li zaangażować swoje serce i umysł w pracę dla samej/samego siebie. Jeśli masz możliwość zostawienia chodzącego, niezależnego młodego człowieka pod dobrą opieką, zachęcamy do tego gorąco.

Warsztaty są częścią projektu „RodzINNE emocje”  finansowanego ze środków Biura Pomocy i Projektów Społecznych m. st. Warszawy.

 Partnerami projektu są:

  • 13 czerwca 2019
    10:15 - 13:15
Skip to content