z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze zajęcia. 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz i możesz wziąć w nich udział, gdyż zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca.

Mamo on mnie bije, przestań się gapić, to moje, oddawaj, wynoś się z mojego pokoju, nienawidzę cię!

Znasz to? Twoje dzieci ciągle się kłócą, przezywają, biją i rywalizują ze sobą o wszystko, a wasz wspólny dom przypomina pole bitwy? Kłótnie, rywalizacja, emocje pomiędzy twoimi dziećmi doprowadzają Cię do frustracji? Jesteś wobec nich bezsilna/ny? Próbowałaś/eś już wielu metod, ale oni nadal wciąż ze sobą walczą? Bycie rodzicem to często wyzwanie, szczególnie gdy opiekujemy się więcej niż jednym dzieckiem.
Podczas warsztatu:
  • sprawdzimy co pomaga, a co zaostrza konflikty;
  • zastanowimy się jak pomóc dzieciom tworzyć dobre relacje na długie lata;
  • poszukamy odpowiedzi na to jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Data spotkania: poniedziałek, 29 maja

Godzina spotkania: 18.00-21.00

Miejsce spotkania: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom, przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach online. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Dla procesu grupowego i atmosfery zaufania i wzajemności potrzebna jest gotowość do uczestniczenia z włączonym mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: rodzice/opiekunowie dzieci, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.


Warsztat poprowadzi Anna Kasprzycka – pedagożka, trenerka kompetencji wychowawczych certyfikowaną przez Familylab, terapeutka związana z  warszawską Pracownią  Psychoterapii i Treningu ISTDP Horyzonty.  Prowadzi „Pracownię Rodzina w relacji” w ramach, której pomaga rodzicom w budowaniu dobrych relacji z dziećmi opartych na empatii, kontakcie i autentyczności. Współtworzy Wolną Szkołę Razem,  która jest miejscem rozwoju dla dzieci w edukacji wczesnoszkolnej. Prywatnie jest mamą trojga 15-latków, w tym jednego z zespołem Aspergera.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do środy, 24 maja.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 8” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

  • 29 maja 2023
    18:00 - 21:00
Skip to content