z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:   Dom Sąsiedzki "Moje Szmulki"

Adres:
Łochowska 39, Warszawa, 03-757

Domowy plac zabaw (dzieci w wieku od 1-2 lat).

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas. 

Zapraszamy Cię na cykl 5 spotkań pn: Domowy plac zabaw, na którym będziemy patrzeć na zabawę z perspektywy dziecka, a zadaniem dorosłych będzie podążanie za nim podczas aktywności ruchowych, edukacyjnych i rozwojowych. Angażować będziemy wszystkie zmysły, a wykorzystywać wszystko to, co można znaleźć się na “domowym placu zabaw’. Podczas spotkań wyjdziemy z założenia, że dzieci najlepiej bawią się wtedy, gdy bawią się “po swojemu”. Będziemy je zachęcać i wspierać, to one jednak zdecydują, co i w jaki sposób wykorzystają podczas zajęć.

Zajęcia poprowadzi Liliana Marciniak: etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagog. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych. Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi, a od niedawna także ze swoją Córeczką.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.   

Kiedy: 14.05, 21.05, 28.05, 4.06, 11.06 w godz. 10.00-11.00. Zajęcia są cyklem 5 spotkań. Na cały cykl obowiązuje jeden zapis.
Gdzie: Dom Sąsiedzki „Moje Szmulki”, ul. Łochowska 39
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i dzieci w wieku od roku do dwóch lat.

Warsztaty są częścią projektu „RodzINNE emocje” finansowanego ze środków Biura Pomocy i Projektów Społecznych m. st. Warszawy. 

Partnerami projektu są:

  • 21 maja 2019
    10:00 - 11:00
Skip to content