z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę
  • 20 września 2019
    11:00 - 11:45
Zapraszamy Was na cykl 5 spotkań „Domowy plac zabaw”, na którym będziemy patrzeć na zabawę z perspektywy dziecka, a zadaniem dorosłych będzie podążanie za nim podczas aktywności ruchowych, edukacyjnych i rozwojowych. Angażować będziemy wszystkie zmysły, a wykorzystywać wszystko to, co można znaleźć na „domowym placu zabaw”. Podczas spotkań wyjedziemy z założenia, że dzieci najlepiej bawią się wtedy, gdy bawią się „po swojemu”. Będziemy je zachęcać i wspierać, to one jednak zdecydują, co i w jaki sposób wykorzystają podczas zajęć.
Spotkania poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagog i dyrektorka przedszkola. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem, mając zastępstwo podczas zajęć edukacyjnych  w teatrze. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych (ostatnio zwłaszcza matematyczne). Zainteresowaniami, wiedzą i doświadczeniem od lat dzieli się z dziećmi, rodzicami, nauczycielami. Mama Helki.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Na spotkania zapraszamy rodziców/ opiekunów z dziećmi w wieku 2-3 lata  – mieszkańców Warszawy, którzy gotowi są wziąć udział w całym cyklu 5 spotkań. 


Czas:
piątki, 11:00-11.45; 20.09, 27.09, 4.10, 11.10, 18.10, zapisując się na zajęcia deklarujesz obecność na wszystkich spotkaniach.

Miejsce: Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

Dla kogo: dzieci 2-3 lata  z rodzicami/ opiekunami

 

Warsztaty są częścią projektu „Przestrzeń dla rodziny – warsztaty, zajęcia, spacery i gra miejska”, realizowanego w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.

Miejsce:  

Adres:
Łowicka 21, Warszawa