z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę
  • 19 czerwca 2021
    09:00 - 11:15

Zapraszamy dorosłych mieszkańców Województwa Mazowieckiego na cykl 3 warsztatów online Domowe Do It Yourself, prowadzonych w kameralnej grupie. Do zajęć potrzebne będą materiały, które wyślemy kurierem. Spotkania są bezpłatne i realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. Przed zapisaniem się upewnijcie się, że na pewno chcecie wziąć w nich udział i macie na to czas.

Zapraszamy na warsztaty Domowe Do It Yourself – cykl 3 spotkań, podczas których uczestnicy będą kreatywnie zmieniać domową przestrzeń.

W trakcie pierwszych zajęć zdobędziecie wiedzę o roślinach, które warto mieć w domu oraz przygotujecie kwietnik z makramy. W trakcie drugich – wykonacie notes z przygotowanych wcześniej materiałów i zapoznacie się z historią introligatorskich technik, poznacie także różne rodzajów ściegów. Przygotujecie ozdobną okładkę z materiału, zakładkę oraz dowolnie ozdobicie notes. W trakcie trzecich zajęć poznacie technikę batiku. Zaprojektujecie i wykonajcie wzór na poszewce na poduszkę techniką inspirowaną batikiem (z użyciem kleju zamiast wosku)

Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które wyślemy do Państwa kurierem. Oprócz tych materiałów będziemy też prosili o samodzielne przygotowanie niektórych elementów potrzebnych do zajęć.

Prowadzące:

Anna Pęzik – interesuje się designem i filmem, uwielbia pracę z dziećmi; przez 2 lata prowadziła zajęcia z szycia dla dzieci w pracowni plastycznej Doroty Słowińskiej i współprowadziła letnie i zimowe kursy krawieckie, obecnie zajmuje się hobbystycznie sztuką; maluje, szyje, tworzy od niedawna ceramikę, a na co dzień pracuje w kwiaciarni, gdzie układa i wykonuje kompozycje florystyczne na różne okazje.

Anna Rakowska – interesuje się historią sztuki, ogromną radość sprawia jej praca z dzieci; przez 5 lat prowadziła zajęcia z szycia dla dzieci w pracowni plastycznej Doroty Słowińskiej i współprowadziła letnie i zimowe kursy krawieckie, obecnie w wolnych chwilach tworzy ozdoby z makramy, szyje, robi różnego rodzaje prace manualne, uczy się wypalania w drewnie, a na co dzień pracuję jako fizjoterapeutka na Oddziale Kilnincznym Neonatologii.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 19 i 26.06 i 3.07 (soboty), godz. 9:00 – 11:15, na cały cykl 3 spotkań obowiązuje jeden zapis

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach

Dla kogo: osoby dorosłe, mieszkańcy Województwa Mazowieckiego

Koszt: zajęcia i materiały są bezpłatne, materiały do zajęć wyślemy do Państwa kurierem

Warsztaty są częścią projektu „Mogę więcej – zajęcia edukacyjno-artystyczne dla dzieci i dorosłych”, Budżet Obywatelski Mazowsza, finansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Prosimy o przemyślane zapisy. Na zajęcia dostępna jest określona liczba miejsc.

Szczegóły Cena Liczba
Bezpłatnepokaż szczegóły +zł0.00 (PLN)  Sold Out

Miejsce: