z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Konfliktów w bliskich związkach nie sposób uniknąć, można jednak świadomie wybrać sposób przechodzenia przez nie i ich rozwiązywania. Odpowiednie nastawienie wobec trudnej sytuacji jest pierwszym krokiem do konstruktywnego radzenia sobie z nią. Na warsztatach zrobimy ten pierwszy krok. Zastanowimy się nad tym co robić, aby konflikty (te mniejsze i większe) miały szansę więcej wnieść niż zburzyć w relacji. Z bezpiecznej odległości przyjrzymy się tej potencjalnie groźnej bestii. Spróbujemy odczarować negatywne myślenie o konflikcie, odkryć jego mniej oczywiste oblicze. Wszystko po to, aby poczuć siłę i możliwość wyboru w sytuacji kryzysu w relacji.

Warsztaty poprowadzi Iwona Osik – ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim i psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Przez wiele lat wspierała rodziców w konstruktywnym rozwiązywaniu konfliktów jako mediator rodzinny, prowadziła warsztaty psychoedukacyjne dla dorosłych. Obecnie wspiera dzieci, rodziców i nauczycieli jako psycholog i pedagog szkolny, prowadzi treningi funkcji poznawczych dla dzieci i seniorów i warsztaty dla rodziców. Ma męża i 10-letnią córkę.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 6”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Termin: czwartek 25.03.2021, godz. 18.00 – 21.00

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo mailem link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu. Link czasem wpada do Spamu – warto sprawdzić:)

Dla kogo: rodzice, przyszli rodzice, szczególnie mile są widziani mieszkańcy Warszawy, Dzielnicy Wola.

Miejsce:  

  • 25 marca 2021
    18:00 - 21:00
Skip to content