z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

– jak wspierać dzieci w radzeniu sobie z emocjami i budować w nich umiejętność samoregulacji

  •  soboty: 22 i 29 stycznia w godzinach 9-14, (12 godzin dydaktycznych)

 

 

Oba spotkania stanowią całość, dlatego zapraszamy, jeśli możecie Państwo zarezerwować sobie czas w obu terminach.

Zapisy tylko przez formularz na dole strony („zarezerwuj miejsce”).

Warsztaty poprowadzi Joanna Szeluga ‐ ukończyła psychologię (2000 r. KUL). Jest trenerem grupowym i coachem. Ukończyła podyplomowe studia: Trener Grupowy (2004 r. SWPS) i Podyplomowe Studia Coachingu (2010 r. SWPS). W swojej pracy bazuje na koncepcjach wypracowanych przez Marshalla Rosenberga
(Porozumienie Bez Przemocy) oraz Brene Brown („Z wielką odwagą” i „Rosnąc w siłę”). Ukończyła półtoraroczne studium Liderów Grup Wsparcia. Wspiera rodziców dzieci ze spektrum autyzmu. Pracuje z rodzicami i nauczycielami w zakresie rozwijania kompetencji społecznych. Jest mamą dwóch synów. Praca z rodzicami daje jej największe poczucie sensu i spełnienia, bo to właśnie w rodzinie i od rodziny wszystko się zaczyna. Mądre, świadome towarzyszenie dzieciom jest w dzisiejszych czasach ogromnym wyzwaniem. I w tym chce wspierać rodziców, opiekunów i dzieci.

Spotkanie realizowane będzie w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w nim udział potrzebny jest komputer, tablet lub telefon, stabilne połączenie z internetem, kamerka internetowa oraz głośnik. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli (ważna jest gotowość do włączenia kamerki), słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach – to dla nas bardzo ważne aspekty spotkania, by miały wymiar warsztatowy. Zajęcia nie będą nagrywane ani utrwalane bez zgody uczestników. Aby wziąć udział w spotkaniu nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie.

Projekt „Od relacji do edukacji” współfinansowany jest ze środków m.st. Warszawy.

Skończyły się miejsca na warsztaty?

Zapisz się na listę rezerwową (kliknij tutaj i wypełnij formularz) – jak tylko zwolni się miejsce powiadomimy Cię i zaprosimy na zajęcia.

Szczegóły Cena Liczba
Zarezerwuj miejscepokaż szczegóły +zł0.00 (PLN)  

Miejsce:  

  • 22 stycznia 2022
    09:00 - 14:00