z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

W czasie spotkania porozmawiamy o tym czy dzieci “wymuszają”. Jeśli nie, to czym jest to, co często tak nazywamy? Dowiesz się jak wspierać siebie i dziecko w sytuacji kiedy ono czegoś chce, a ty nie chcesz się na to zgodzić.

Warsztat poprowadzi Sylwia Włodarska – współzałożycielka Fundacji RoRo, która od 6 lat wspiera rodziców w znajdowaniu własnej filozofii rodzicielstwa opartej na bliskości, szacunku i zaufaniu. Absolwentka studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas, tłumaczka. Prywatnie mama Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji. Jest naczelną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl

Kiedy: 8 marca (czwartek), w godzinach od 10.30 do 13.30
Gdzie: Dom Sąsiedzki na Ulrychowie, ul. Olbrachta 9
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani mieszkańcy Woli. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 3”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

 

 

Partner medialny:

 

Miejsce:  

Adres:
ul. Olbrachta 9, Warszawa

  • 8 marca 2018
    10:30 - 13:30
Skip to content