z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. Przed zapisaniem się upewnijcie się, że na pewno chcecie wziąć w nich udział i macie na to czas.

UWAGA – ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH POTRZEBNE SĄ MATERIAŁY, KTÓRE MOŻECIE ODEBRAĆ, PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ TELEFONICZNYM, Z WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH, MŁODZIEŻY I DZIECI nr 140, ul. Mozarta 1. BEZ TYCH MATERIAŁÓW UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NIE JEST MOŻLIWY. Numer do wypożyczalni – 22 847 77 31, materiały można odebrać pn-pt w godz. 8:00-16:00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biblioteką, aby umówić się na odbiór. Oprócz materiałów z Wypożyczalni na zajęcia prosimy przygotować także: głęboki talerz i butelkę, najlepiej z dość szeroką szyjką (np. po mleku) oraz 3 kartki, minimum w formacie A5, na pierwszej prosimy napisać dużymi literami TAK, na drugiej NIE, na trzeciej TERAZ JA.

Eksperymentowanie sprawia dzieciom wiele radości! Zapraszamy na nasze zajęcia online z cyklu „czwartek z eksperymentami”. Podczas zajęć uczestnicy:

  • dowiedzą się i doświadczą na czym polega zjawisko napięcia powierzchniowego,
  • sprawdzą ile kropli wody mieści się na monecie 5-groszowej,
  • wykonają ćwiczenie ze spinaczem unoszącym się na powierzchni wody,
  • sprawdzą jak płyn do mycia naczyń wpływa na zjawisko napięcia powierzchniowego,
  • wykonają doświadczenie z butelką „połykającą” wykałaczki.

Spotkanie będzie także okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Zajęcia odbywają się w małej grupie dzieci z aktywnym wsparciem osoby prowadzącej. Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym, z Wypożyczalni dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 140 przy ul. Mozarta 1.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 8.04 (czwartek), godz. 18:00 – 18:45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-10 lat i ich opiekunowie

Warsztaty są częścią projektu „Warsztaty z eksperymentami dla dzieci z Mokotowa” dofinansowanego ze źródeł m.st. Warszawy Dzielnica Mokotów.

Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym, z Wypożyczalni dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 140 przy ul. Mozarta 1. Bez tych materiałów udział w zajęciach nie jest możliwy. Oprócz materiałów z Wypożyczalni na zajęcia prosimy przygotować także: głęboki talerz i butelkę, najlepiej z dość szeroką szyjką (np. po mleku) oraz 3 kartki, minimum w formacie A5, na pierwszej prosimy napisać dużymi literami TAK, na drugiej NIE, na trzeciej TERAZ JA.

Numer do wypożyczalni – 22 847 77 31, materiały można odebrać pn-pt w godz. 8:00-16:00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biblioteką, aby umówić się na odbiór. Przy odbiorze materiałów pracownik Wypożyczalni może poprosić Państwa o okazanie maila potwierdzającego rejestrację na zajęcia.

Miejsce:  

  • 8 kwietnia 2021
    18:00 - 18:45
Skip to content