z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. Przed zapisaniem się upewnijcie się, że na pewno chcecie wziąć w nich udział i macie na to czas.

UWAGA – ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH POTRZEBNE SĄ MATERIAŁY, KTÓRE MOŻECIE ODEBRAĆ, PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ TELEFONICZNYM, Z WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH, MŁODZIEŻY I DZIECI nr 140, ul. Mozarta 1. BEZ TYCH MATERIAŁÓW UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NIE JEST MOŻLIWY. Numer do wypożyczalni – 22 847 77 31, materiały można odebrać pn-pt w godz. 8:00-15:00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biblioteką, aby umówić się na odbiór. Oprócz materiałów z Biblioteki na zajęcia prosimy przygotować także: nożyczki oraz 3 kartki, minimum w formacie A5, na pierwszej prosimy napisać dużymi literami TAK, na drugiej NIE, na trzeciej TERAZ JA. Podczas zajęć dzieci będą przeprowadzać doświadczenie, gdzie plastelina zerwie się z nitki, którą uczestnicy będą kręcić. Dobrze, żeby w okolicy nie było cennych i kruchych przedmiotów.

Eksperymentowanie sprawia dzieciom wiele radości! Zapraszamy na nasze zajęcia online z cyklu „czwartki z eksperymentami”. Tematem przewodnim spotkania będzie grawitacja i siła oporu powietrza. Podczas zajęć uczestnicy wykonają między innymi spadochrony.

Spotkanie będzie także okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Zajęcia odbywają się w małej grupie dzieci z aktywnym wsparciem osoby prowadzącej. Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym, z Wypożyczalni dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 140 przy ul. Mozarta 1.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 22.04 (czwartek), godz. 18:00 – 18:45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-10 lat i ich opiekunowie

Warsztaty są częścią projektu „Warsztaty z eksperymentami dla dzieci z Mokotowa” dofinansowanego ze źródeł m.st. Warszawy Dzielnica Mokotów.

Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym, z Wypożyczalni dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 140 przy ul. Mozarta 1, pn-pt w godz. 8:00-15:00, nr telefonu do wypożyczalni – 22 847 77 31. Bez tych materiałów udział w zajęciach nie jest możliwy. Oprócz materiałów z Biblioteki na zajęcia prosimy przygotować także: nożyczki oraz 3 kartki, minimum w formacie A5, na pierwszej prosimy napisać dużymi literami TAK, na drugiej NIE, na trzeciej TERAZ JA.

Przy odbiorze materiałów pracownik Wypożyczalni może poprosić Państwa o okazanie maila potwierdzającego rejestrację na zajęcia.

  • 22 kwietnia 2021
    18:00 - 18:45
Skip to content