z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:   Centrum Łowicka

Adres:
Łowicka 21, Warszawa

Zapraszamy na spotkanie, na którym porozmawiamy o tym jak rodzice mogą wykorzystać 7 nawyków skutecznego działania, by lepiej zadbać o siebie i o dzieci.

Polskim mamom, wychowanym w paradygmacie: „najpierw dzieci i mąż, potem długo, długo nic i na końcu ewentualnie….ja” często brakuje poczucia własnej wartości, uważności na swoje potrzeby, świadomości swoich granic i nawyku codziennej regeneracji. Zapominają o własnych potrzebach. Grozi im wypalenie lub osłabienie, przekładające się bezpośrednio na jakość ich życia i relacje z najbliższymi.

Warsztat „4 pokoje” pomaga uporządkować między innymi ten właśnie obszar. Uczy empatii, także tej okazywanej sobie. W czasie warsztatu omówimy krótko 7 nawyków nakreślając ich logiczny układ, że człowiek najpierw musi umieć dobrze zarządzać sobą, by móc dobrze współdziałać z innymi.

Warsztat poprowadzi Magda Niemczuk-Kobosko z FC EDU Skuteczna Edukacja.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Czas: poniedziałek, 11 grudnia, godz. 10.00-12.15.

Miejsce: Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

Dla kogo: zapraszamy rodziców/opiekunów; na zajęcia można przyjść z dzieckiem, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

Zajęcia są częścią projektu „Stawiam na Rodzinę”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

  • 11 grudnia 2017
    10:00 - 12:15
Skip to content