z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Empatyczny kontakt to miejsce, z którego wypływa życzliwość, jasność i moc w relacjach. Kontakt z emocjami i potrzebami pozwala na bardziej klarowną komunikację, co zwiększa szansę na znajdowanie rozwiązań, które będą działały i uwzględniały różnorodność. Przyjrzymy się sposobom na to, by empatyczny kontakt nawiązywać i utrzymywać się w przestrzeni empatii. W czasie spotkania uczestnicy dowiedzą się:
– czym jest empatyczny kontakt
– czym są uczucia i potrzeby
– czym jest pauza, słuchanie sercem, dwójka empatyczna i dziennik empatii.

Spotkanie realizowane będzie w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w nim udział potrzebny jest komputer, tablet lub telefon, stabilne połączenie z internetem, kamerka internetowa oraz głośnik. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach – to dla nas bardzo ważne aspekty spotkania, by miały wymiar warsztatowy. Zajęcia nie będą nagrywane ani utrwalane bez zgody uczestników. Aby wziąć udział w spotkaniu nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie. Na zajęciach obowiązuje lista obecności.

Warsztaty poprowadzi Sylwia Włodarska – mediatorka w nurcie nvc, trenerka empatycznej komunikacji. Absolwentka studiów podyplomowych “Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas, Współzałożycielka Fundacji RoRo. Prywatnie mama Trójcy, która jest   niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji.  Jest naczelną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl  oraz organizatorką konferencji online dla rodziców Bliżej potrzeb, bliżej szczęścia.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 5”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Kiedy: poniedziałek, 07.12.2020, godz. 10:30 – 13:30. Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli

  • 7 grudnia 2020
    10:30 - 13:30
Skip to content