z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Adres:
Melsztyńska 4/10, Warszawa

Zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat do poznawania świata przez wspólne eksperymentowanie.

Tematem przewodnim spotkania będzie grawitacja i siła oporu powietrza. Podczas zajęć uczestnicy wykonają między innymi spadochrony, które zabiorą ze sobą do domu. Warsztaty będą okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej.

Zajęcia będą też okazją co ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej.

Zajęcia są bezpłatne. Zapisy na spotkanie prowadzone są w bibliotece przy ul. Melsztyńskiej 4/10 – osobiście lub telefonicznie pod numerem: 22 849 37 98, w godzinach pracy biblioteki. 

Kiedy: 14 listopada (wtorek), dwie grupy – pierwsza 16:30-17:15, druga 17:30-18:15.

Gdzie: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXX, ul. Melsztyńska 4/10.

Dla kogo: dzieci 6-11 lat, zapraszamy mieszkańców Warszawy, w szczególności Mokotowa. Na spotkanie zapraszamy też rodziców/ opiekunów.


Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do czwartku 9 listopada.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Spacer jest częścią projektu „Czas pełen wrażeń – z eksperymentami!, edycja 4” finansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.

  • 14 listopada 2023
    16:30 - 18:15
Skip to content