z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

UWAGA – ZANIM ZAPISZESZ SIĘ NA WYKŁAD TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE OPIS SPOTKANIA I SPRAWDŹ W KALENDARZU CZY MASZ CZAS WTEDY, GDY ZAPLANOWANE SĄ ZAJĘCIA.

Zapraszamy na wykład, podczas którego poruszone zostaną następujące zagadnienia:

– Czym jest przemoc rówieśnicza i jak powstaje.
– Mechanizmy przemocy rówieśniczej.
– Wpływ doświadczania przemocy na funkcjonowanie dziecka w szkole i w domu.
– Rola świadków przemocy rówieśniczej i moc reagowania.
– Praca z dzieckiem doświadczającym przemocy i stosującym przemoc.
– Jak budować w szkole skuteczny system przeciwdziałania i reagowania na przemoc rówieśniczą z udziałem rodziców.

Spotkanie realizowane będzie w formie online, poprzez platformę ZOOM.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Wykład poprowadzi Izabela Podsiadło-Dacewicz – trenerka, coach, mediatorka, terapeutka, psychotraumatolożka. Absolwentka WSPS w  Warszawie, Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych (Laboratorium Psychoedukacji i Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) oraz Studium Coachingu  i Studium Mediacji Akademii TROP, studiów podyplomowych z zakresu mediacji (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), studium Analizy Transakcyjnej, studium Terapii Systemowej. Ukończyła również Helsińską Szkołę Praw Człowieka oraz roczne kursy z zakresu superwizji i prowadzenia grup wsparcia. Pracuje z różnymi grupami zawodowymi, rodzicami oraz dziećmi. Posiada rekomendacje II stopnia trenera treningu  interpersonalnego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuje się w szkoleniach i treningach z zakresu rozwijania umiejętności psychospołecznych (komunikacji interpersonalnej, asertywności, rozwiązywania konfliktów, negocjacji, mediacji, profilaktyki wypalenia zawodowego i radzenia sobie ze stresem, budowania zespołów i współpracy w zespole, zarządzania zmianą, zarządzania sobą w czasie) oraz zarządzania różnorodnością, przeciwdziałania przemocy, dyskryminacji i mobbingowi w środowisku pracy i edukacji. Zajmuje się również superwizją pracy trenerskiej, doradztwem oraz coachingiem indywidualnym i coachingiem zespołu. Prowadzi mediacje i procesy facylitacji w środowisku biznesu, administracji publicznej i NGO.

Kiedy: czwartek, 18.11, godz. 18:00-20:15

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców  – mieszkańców Ochoty lub osoby, których dziecko uczęszcza do placówki edukacyjnej na Ochocie, a także kadrę pomocniczą z przedszkoli i szkół podstawowych na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy. Zajęcia skierowane są do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (klasy 1-3) oraz do kadry pomocniczej z przedszkoli i szkół.

Warsztaty są częścią projektu „Ochocka Akademia Świadomego Rodzica, edycja 2″ finansowanego ze środków m. st. Warszawy, Dzielnica Ochota.

UWAGA – ZANIM ZAPISZESZ SIĘ NA WARSZTATY TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE OPIS SPOTKANIA I SPRAWDŹ W KALENDARZU CZY MASZ CZAS WTEDY GDY ZAPLANOWANE SĄ ZAJĘCIA.

Miejsce:  

  • 18 listopada 2021
    18:00 - 20:15
Skip to content