z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy na wykład interaktywny online, podczas którego poruszone zostaną następujące zagadnienia:

– Czym jest przemoc rówieśnicza i jak powstaje.
– Mechanizmy przemocy rówieśniczej.
– Wpływ doświadczania przemocy na funkcjonowanie dziecka w szkole i w domu.
– Rola świadków przemocy rówieśniczej i moc reagowania.
– Praca z dzieckiem doświadczającym przemocy i stosującym przemoc.
– Jak budować w szkole skuteczny system przeciwdziałania i reagowania na przemoc rówieśniczą z udziałem rodziców.
Spotkanie realizowane będzie w formie online, poprzez platformę ZOOM.

Wykład poprowadzi Izabela Podsiadło-Dacewicz – trenerka, coach, mediatorka, terapeutka, psychotraumatolożka. Absolwentka WSPS w Warszawie, Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych (Laboratorium Psychoedukacji i Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) oraz Studium Coachingu i Studium Mediacji Akademii TROP, studiów podyplomowych z zakresu mediacji (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), studium Analizy Transakcyjnej, Studium Terapii Systemowej. Ukończyła również Helsińską Szkołę Praw Człowieka oraz roczne kursy z zakresu superwizji i prowadzenia grup wsparcia. Pracuje z różnymi grupami zawodowymi, rodzicami oraz dziećmi. Posiada rekomendacje II stopnia trenera treningu interpersonalnego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuje się w szkoleniach i treningach z zakresu rozwijania umiejętności psychospołecznych (komunikacji interpersonalnej, asertywności, rozwiązywnia konfliktów, negocjacji, mediacji, profilaktyki wypalenia zawodowego i radzenia sobie ze stresem, budowanie zespołów i współpracy w zespole, zarządzania zmianą, zarządzania sobą w czasie) oraz zarządzania różnorodnością, przeciwdziałania pzremocy, dyskryminacji i mobbingowi w środowisku pracy i edukacji. Zajmuje się również superwizją pracy trenerskiej, doradztwem oraz coachingiem indywidualnym i coachingiem zespołu. Prowadzi mediacje i procesy facylitacji w środowisku biznesu, administracji publicznej i NGO.

Kiedy: czwartek, 19.05, godz. 18:00-20:15

Miejsce spotkań: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie zoom, przed spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców  – mieszkańców Ochoty lub osoby, których dziecko uczęszcza do placówki edukacyjnej na Ochocie, a także kadrę pomocniczą z placówek edukacyjnych na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.

Warsztaty są częścią projektu „Ochocka Akademia Świadomego Rodzica, edycja 3″ finansowanego ze środków m. st. Warszawy, Dzielnica Ochota.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Miejsce:  

  • 19 maja 2022
    18:00 - 20:15
Skip to content