z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Adres:
ul. Woronicza 44a, Warszawa

„Były sobie struny trzy” – zajęcia plastyczno-muzyczne dla dzieci w wieku 5-10 lat z rodzicami.

Podczas zajęć uczestnicy będą wykonywać, a potem grać na samodzielnie przygotowanych instrumentach. Tym razem zbudujemy coś na kształt trzystrunowej gitary. Będziemy oczywiście ciąć, przycinać, zawiązywać, a na koniec grać. Dobra zabawa gwarantowana.

Zajęcia rozwijają motorykę małą, pozwalają ćwiczyć precyzję ruchów, koncentrację i skupienie. A czas twórczo spędzony z rodzicami buduje zdrowe poczucie własnej wartości u dziecka. Zapewniamy materiały potrzebne do wykonania instrumentów, efekty swojej pracy uczestnicy będą mogli zabrać do domu.

Spotkanie poprowadzi Piotr Szeliga – nauczyciel gry na: pianinie, gitarze akordeonie i trąbce, nauczyciel rysunku. Współorganizator grup teatralno-tanecznych, muzycznych i plastycznych. Organizator, wychowawca i uczestnik wakacyjnych wyjazdów tematycznych. Był uczniem szkoły muzycznej I stopnia na akordeonie, II stopnia na trąbce i fortepianie. Studiował na ASP w Warszawie, był uczniem prof. Pręgowskiego w Toruniu, paryski stypendysta Jean Babtiste Stockfish. Miłośnik garbusów i piłki nożnej, ojciec dwójki synów, obecnie pracuje w prywatnej szkole.

Zapisując na zajęcia siebie i dziecko zarezerwuj jedno miejsce.

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie osoby, które są gotowe uczestniczyć w spotkaniu razem ze swoim dzieckiem i są mieszkańcami Mokotowa.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.


Czas:
sobota, 21.10

– dzieci 5-10 lat z rodzicami, godzina: 11.00-12:10

Miejsce: Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44a

Dla kogo: dla dzieci z rodzicami

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 5”.
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy.

  • 21 października 2017
    11:00 - 12:10
Skip to content