z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy pary – rodziców i opiekunów – mieszkańców Warszawy na warsztaty dotyczące sztuki rozmawiania.

Sztuka rozmawiania jest jednym z filarów relacji. W byciu razem i tworzeniu związku jest warunkiem koniecznym. W sumie od rozmowy zaczyna się bliskość, intymność, zaufanie.
Podczas tych warsztatów chcemy zaprosić pary do zatrzymania się na chwilę i wspólnego przyjrzenia się rozmowom.
To wszystko w duchu życzliwość, zrozumienia i intencji wzmacniania relacji.
Bazą naszego warsztatu jest Porozumienie bez Przemocy (NVC).
Tematy, które poruszymy:
1. O kim mówię? Jak wyrażać siebie w sposób nieraniący.
2. Co słyszę? Filtry, które nas od siebie oddalają.
3. Język uczuć. Gesty miłości.
4. Nasza odrębność. O granicach.
5. Jak się kłócić dobrze?

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się za pomocą formularza, który znajduje się poniżej. 

Kiedy: sobota i niedziela, 4-5.11, godz. 10:00-14:30

Miejsce spotkań: Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32

Dla kogo: na spotkania zapraszamy wyłącznie pary – rodziców/ opiekunów – mieszkańców Warszawy, w szczególności mieszkańców Ochoty lub osoby, których dziecko uczęszcza do placówki edukacyjnej na Ochocie, a także kadrę pomocniczą z placówek edukacyjnych na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.

Zapisując sie na warsztaty zarezerwuj dwa miejsca i podaj dane dwóch uczestniczących osób. Ze względu na formułę spotkania nie ma możliwości uczestniczenia w warsztatach pojedynczych osób.


Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch nastoletnich chłopców. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką trzech psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Pracuje w liceum. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.


Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do poniedziałku, 30 października.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Ochocka Akademia Świadomego Rodzica, edycja 4″ finansowanego ze środków m. st. Warszawy, Dzielnica Ochota.

Szczegóły Cena Liczba
Bezpłatnepokaż szczegóły +zł0.00 (PLN)  

Miejsce:  

Adres:
Rzymowskiego 32, Warszawa

  • 4 listopada 2023
    10:00 - 14:30
Skip to content