z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy na kolejne spotkanie w poniedziałkowym Klubie Mam, podczas którego porozmawiamy o tym, co jako rodzic można zrobić, by zwiększyć bezpieczeństwo dzieci w domu.

Standardy bezpieczeństwa zmieniają się. Pojawiają się nowe ryzyka, inne skutecznie wyeliminowano. Na co zwracać uwagę? Jaką przyjąć strategię? Gdzie szukać wiarygodnych informacji, żeby nie dać się zwariować newsom z mediów i internetu? Zapraszamy do przyjęcia skondensowanej pigułki kompletnej i aktualnej wiedzy o tym jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w domu.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Liszewska – edukatorka zrzeszona w branżowej organizacji International Assosiation for Child Safety. Zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem dzieci – szkoli rodziców i zawodowych opiekunów w żłobkach, doradza przy urządzaniu wnętrz i sprawdza zabezpieczenia. Jest praktykiem i chętnie dzieli się wiedzą. Więcej o Agnieszce tutaj: https://www.facebook.com/przygotujdom/ i www.przygotujdom.pl .

 

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Czas: poniedziałek, 25 września, godz. 10.00-12.15.

Miejsce: Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, sala 25

Dla kogo: zapraszamy rodziców/opiekunów; na zajęcia można przyjść z dzieckiem, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Zajęcia są częścią projektu „Stawiam na Rodzinę”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

Miejsce:   Centrum Łowicka

Adres:
Łowicka 21, Warszawa

  • 25 września 2017
    10:00 - 12:15
Skip to content