z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. Przed zapisaniem się upewnijcie się, że na pewno chcecie wziąć w nich udział i macie na to czas.

Eksperymentowanie sprawia dzieciom wiele radości! Zapraszamy na nasze zajęcia online z cyklu „czwartki z eksperymentami”.

Podczas najbliższych warsztatów uczestnicy dowiedzą się dlaczego samoloty latają i wykonają własnoręcznie swój model skrzydła.

UWAGA – ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH POTRZEBNE SĄ MATERIAŁY, KTÓRE MOŻECIE ODEBRAĆ Z WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH, MŁODZIEŻY I DZIECI nr 140, ul. Mozarta 1. BEZ TYCH MATERIAŁÓW UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NIE JEST MOŻLIWY.

W trakcie zajęć może być wskazane wsparcie osoby dorosłej przy niektórych doświadczeniach. Przed zajęciami prosimy przygotować:

  • probówkę eppendorfa z niebieską wodą włożyć do lodówki, tak by była zimna w czasie zajęć.
  • czerwoną podgrzać przed zajęciami (np. włożyć zamkniętą do ciepłej wody)
  • przezroczyste naczynie z letnią wodą, do którego można włożyć dłoń, a przez ścianki można obserowować wydarzenia w środku. Może być to nawet szklanka, jeśli dziecko będzie w stanie delikatnie włożyć, a nie wrzucać probówkę eppendorfa.
  • suszarkę do włosów oraz
  • 3 kartki, minimum w formacie A5, na pierwszej prosimy napisać dużymi literami TAK, na drugiej NIE, na trzeciej TERAZ JA.

Spotkanie będzie także okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Zajęcia odbywają się w małej grupie dzieci z aktywnym wsparciem osoby prowadzącej. Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać z Wypożyczalni dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 140 przy ul. Mozarta 1.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 27.05 (czwartek), godz. 18:00 – 18:45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-10 lat i ich opiekunowie

Warsztaty są częścią projektu „Warsztaty z eksperymentami dla dzieci z Mokotowa” dofinansowanego ze źródeł m.st. Warszawy Dzielnica Mokotów.

Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać z Wypożyczalni dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 140 przy ul. Mozarta 1. Bez tych materiałów udział w zajęciach nie jest możliwy.

Przy odbiorze materiałów pracownik Biblioteki może poprosić Państwa o okazanie maila potwierdzającego rejestrację na zajęcia.

Miejsce:  

  • 27 maja 2021
    18:00 - 18:45
Skip to content