z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas. Zajęcia są cyklem 7 spotkań, zwróć proszę uwagę na wszystkie daty.

Zapraszamy na cykl warsztatów skierowanych do rodziców, którzy chcą lepiej radzić sobie ze swoją złością, zarówno w kontaktach z dorosłymi jak i z dziećmi.

Podczas warsztatów poruszymy następujące tematy:
– dlaczego się złościmy? po co jest nam złość?
– jaki jest związek przeżywanych emocji, w tym złości, z naszymi potrzebami,
– w jaki sposób nasze myśli wpływają na przeżywane przez nas emocje,
– co możemy zrobić, by zatrzymać wybuch złości,
– jak w konstruktywny sposób mówić o swoim niezadowoleniu,
– jak dbać o swoją higienę psychiczną i samopoczucie, by przeżywać na co dzień mniej stresu i frustracji,
– w jaki sposób możemy zaopiekować się trudnymi emocjami przeżywanymi przez nasze dzieci.

Warsztaty poprowadzi Marta Stasiełowicz – psycholożka (z wykształcenia i zamiłowania), trenerka warsztatu psychologicznego i trenerka FamilyLab, coach i absolwentka zaawansowanego kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Uwielbia towarzyszenie ludziom w procesie zmian, odkrywania samego siebie, swojej autentyczności, granic i poczucia sprawstwa. Szczególnie bliskie jej obszary pracy to poczucie własnej wartości, regulacja emocji, relacja między psychiką i ciałem. Od lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi (głównie fundacjami wspierającymi rodziców), jak też z biznesem (wspierając menedżerów w rozwoju kompetencji miękkich).   Prywatnie jest mamą trójki dzieci, pasjonatką koni, przyrody, fotografii i muzyki.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 6”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Termin: czwartki 29.04, 06.05, 13.05, 20.05, 27.05, 10.06, godz. 10.00-13.00 Na cały cykl obowiązuje jeden zapis.

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo mailem link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu. Link czasem wpada do Spamu – warto sprawdzić:)

Dla kogo: rodzice, przyszli rodzice, szczególnie mile są widziani mieszkańcy Warszawy, Dzielnicy Wola.

 

Miejsce:  

  • 29 kwietnia 2021
    10:00 - 13:00
Skip to content