z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Czy można spędzać radośnie i rodzinnie czas ćwicząc umiejętności matematyczne? – Można! Zdradzimy kilka sprawdzonych przepisów na gry matematyczne dla całej rodziny.  Czeka na Was cała masa pomysłów do wykorzystania w domu. Dzięki przemyślanej formie, oprócz wspólnej zabawy będziemy doświadczać i odkrywać istotne matematyczne fakty.  Dzięki twórczej aktywności, stopniowemu pokonywaniu  trudności dzieci odkryją własny potencjał i zyskają motywację do nauki.

Warsztaty poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori, oligofrenopedagog oraz dyrektorka przedszkola. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych (ostatnio zwłaszcza matematyczne). Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi i ze swoją Córeczką.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzice na Białołęce, edycja 4”  finansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Białołęka.

Zajęcia są CYKLEM 5 SPOTKAŃ. Obowiązuje jeden zapis na cykl. Można dołączyć do zajęć.

Termin: soboty: 28.09, 12.10, 26.10, 16.11, 14.12.2019; godzina 9.15 – 10.00

Miejsce: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV, ul Antalla 5

Dla kogo: dzieci 5-8 lat z opiekunami

Miejsce:   Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV

Adres:
ul. Antalla 5, Warszawa, Warszawa

  • 26 października 2019
    09:15 - 10:00
Skip to content