z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Opis:

Praktykujemy NVC w codziennym życiu, dbamy o jakość komunikacji ze sobą i z innymi, zależy nam na autentycznych, bliskich relacjach.

Dlatego zapraszamy do wspólnej praktyki!


Empatyczne piątki to grupa empatii, czyli darmowe spotkania, na których ćwiczymy empatię, poznajemy się, ćwiczymy i sprawiamy, że coraz łatwiej nam wybierać drogę porozumienia i bliskości w codziennym zagonieniu.

To nie jest kurs; to spotkania poświęcone praktyce, ćwiczeniu empatii, by naładować akumulatory, by mieć spokój wewnętrzny, więcej zaspokojonych potrzeb, by umieć potem obdarzać empatią naszych bliskich.

Pierwsze spotkanie już 22 września w piątek w godzinach 10-12!
Kolejne: 6.10., 20.10., 3.11., 17.11., 1.12., 15.12.2017 i dalej w roku 2018.
Spotykamy się w Pracowni Ananasy.

Spotkania prowadzą:
Emilia Kulpa-Nowak – współtwórczyni NVClab.pl – Laboratorium Porozumienia bez Przemocy, autorka szkoleń, kursów online, żona i matka. Stara się, by idea NVC była z nią w codziennym życiu;

Sylwia Włodarska – Pani Swojego Szczęścia, członkini zarządu Fundacji RoRo, trenerka, tłumaczka szkoleń NVC oraz tłumaczka z szakalego na żyrafi, żona i matka. Przekonuje, że empatia jest kluczem do lepszego życia.

Połączyła nas pasja do NVC, wolności, autentyczności. Obie jesteśmy absolwentkami studiów NVC i wielu kursów z tej dziedziny.

Zapraszamy!

Zarezerwuj miejsce

Skip to content