z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

17 maja 2017 – 17 maja 2017

Działdowska 6

View MapZobacz w Google Maps | Zarezerwuj miejsce

Opis:

Fundacja RoRo zaprasza na warsztat pt: „Dziecko – dorosły – szczęście”.

„Szczęście to jedyne co mnoży się, kiedy się nim dzielisz.” Podczas spotkania zastanowimy się nad tym, jak towarzyszyć dzieciom, by były szczęśliwymi dorosłymi. Porozmawiamy na temat potrzeb, swobodnej zabawy, autentyczności, empatii i wdzięczności.

W czasie warsztatu:
– porozmawiamy o tym, co wspiera dzieci w byciu szczęśliwym,
– co to jest szczęście i jak się nim dzielić,
– jaką rolę w byciu szczęśliwym odgrywa empatia i wdzięczność.

Kiedy: 17 maja (środa), w godzinach od 10.00 do 13.00
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztat zapraszamy rodziców (szczególnie mile widziany rodzice z Woli). Na spotkanie można przyjść z dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką. Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczególnie zapraszamy rodziców z Woli.

Warsztat poprowadzi Sylwia Włodarska – współzałożycielka Fundacji RoRo, która od 6 lat wspiera rodziców w znajdowaniu własnej filozofii rodzicielstwa opartej na bliskości, szacunku i zaufaniu. Absolwentka studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas. Prywatnie mama Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji. Jest naczelną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl

Partner projektu: Wolskie Centrum Kultury

Patronat medialny: Dziecko w Warszawie

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Zarezerwuj miejsce

Skip to content