z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Opis:

„Proszę pozbieraj klocki”, „Ubierz się proszę”, „Proszę umyj zęby”. Ile razy dziennie prosisz? Będąc rodzicem często prosimy, równie często żądamy dodając do zdania słowo „proszę”. W czasie spotkania porozmawiamy o tym czym jest prośba i kiedy zmienia się w żądanie. Zastanowimy się nad tym, co zrobić, jeśli usłyszysz stanowcze „nie”. Będziemy też ćwiczyć odnajdowania „tak” za „nie”.

Warsztat poprowadzi Sylwia Włodarska – współzałożycielka Fundacji RoRo, która od 6 lat wspiera rodziców w znajdowaniu własnej filozofii rodzicielstwa opartej na bliskości, szacunku i zaufaniu. Absolwentka studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas. Prywatnie mama Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji. Jest naczelną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl

Kiedy: 29 marca (czwartek), godzina 10.30 – 13.30
Gdzie: Dom Sąsiedzki na Ulrychowie, ul. Olbrachta 9
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców. Na spotkania można przychodzić z dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 3”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

 

 

 

Partner medialny:

 

 

 

 

Zarezerwuj miejsce

Skip to content