Opis:
Fundacja RoRo zaprasza na cykl 3 warsztatów kompetencji wychowawczych Dlaczego dzieci „źle” się zachowują?
30.11.2017, godzina 10.00-13.00 Na trzecim spotkaniu będziemy przyglądać się dzieciom, ich potrzebom, ich strategiom i temu, jak można odpowiedzieć na potrzeby dzieci i rodziców jednocześnie. Będziemy sprawdzać, jak w duchu NVC poszukiwać rozwiązań typu wygrana-wygrana (win-win).
Warsztat poprowadzi Emilia Kulpa-Nowak – dziennikarka i trenerka, uczestniczka wielu zaawansowanych kursów NVC (Nonviolent communication, Porozumienie bez Przemocy) i absolwentka studiów NVC. W procesie certyfikacji.
Założycielka i przez kilka lat prowadząca portal dzielnicarodzica.pl, autorka artykułów i kursu Latawiec czy ptak? Tworzy NVCLab.pl, gdzie prowadzi i organizuje szkolenia. Pasjonatka książek i wiedzy. Żona i matka.
Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.
Warsztaty są częścią projektu „ŁAGODNIE W RODZINIE” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawa Dzielnicy Wola.
Terminy: 16.11, 23.11, 30.11, godzina 10.00 – 13.00
Miejsce: Klub ToTu, ul. Gibalskiego 10
Dla kogo: dla rodziców, można przyjść z dzieckiem, które zostaje pod opieką rodzica.
Najnowsze komentarze