z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

24 maja 2017 – 24 maja 2017

Działdowska 6

View MapZobacz w Google Maps | Zarezerwuj miejsce

Opis:

Fundacja RoRo zaprasza na warsztat pt: „Dbaj o siebie, by dbać o innych.”

Przed zapisaniem się na warsztaty sprawdź, czy na pewno masz dla nich miejsce w kalendarzu. To dla nas bardzo ważne, aby  zminimalizować ilość rezygnacji, a tym samym niewykorzystanych miejsc na spotkaniach.

Bycie rodzicem to bycie wzorem. Czasem będąc rodzicem tak skupiamy się na zaspokajaniu potrzeb innych, że zapominamy o sobie i ładowaniu własnych baterii. Na pustym baku daleko nie można zajechać. Aby efektywnie gospodarować swoimi zasobami, dobrze znać swoje wartości, wiedzieć, co dla mnie ważne i świadomie podejmować decyzje. W czasie tego warsztatu przyjrzysz się swoim wartościom, zastanowisz się nad tym dlaczego robisz to, co robisz i stworzysz plan dbania o siebie.

Kiedy: 24 maja (środa), w godzinach od 10.00 do 13.00
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców. Na spotkania można przychodzić z dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką. Szczególnie zapraszamy rodziców z Woli.
Warsztat jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy.

Warsztat poprowadzi Sylwia Włodarska – współzałożycielka Fundacji RoRo, która od 6 lat wspiera rodziców w znajdowaniu własnej filozofii rodzicielstwa opartej na bliskości, szacunku i zaufaniu. Absolwentka studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas. Prywatnie mama Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji. Jest naczelną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola

Partner projektu:

Partner medialny:

 

 

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałabyś/-ałbyś, aby nadal odbywały się ciekawe, rozwijające spotkania, Twoja darowizna pomoże je nam realizować.

Zarezerwuj miejsce

Skip to content