warsztaty dla rodziców i opiekunów

bezpłatne, stacjonarne i online:

• umiejętności rodzicielskie
  • kompetencje osobiste i społeczne
  • uważność, relaks
  • wiedza i narzędzia ułatwiające funkcjonowanie psycho-społeczne na co dzień

zajęcia dla dzieci i młodzieży

bezpłatne, stacjonarne i online:

• zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych z rodzicami
  • warsztaty naukowe
  • techniki efektywnej nauki
  • spacery miejskie

warsztaty naukowe w szkołach

dla dzieci w wieku 5-14 lat w przedszkolach i szkołach

• warsztaty z suchym lodem
  • jak działają płuca?
  • sekrety barw
  • tropem detektywa
  • i wiele innych fascynujących tematów

PROJEKTY 2023

RODZICEM BYĆ – SOBĄ BYĆ
– EDYCJA 8

źródło dofinansowania: Urząd Dzielnicy Wola

czas realizacji: marzec-grudzień 2023 roku

W ramach projektu odbywają się bezpłatne spotkania dla dzieci oraz rodziców/opiekunów: grupy zabawowe, zajęcia twórcze, rodzinne spacery, cykle warsztatowe oraz wykłady psychoedukacyjne.

Informacje o możliwości zapisania się na zajęcia znajdują się w kalendarzu, a także na stronie: https://fundacjaroro.org/wola/

Stawiam na rozwój
– edycja 11

źródło dofinansowania: Urząd Dzielnicy Mokotów

czas realizacji: marzec-grudzień 2023 roku

W ramach projektu prowadzone są wykłady i warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców, spacery z uważnością oraz zajęcia twórcze dla dzieci w wieku 5-12 lat wraz z rodzicami.

Warsztaty z eksperymentami
dla dzieci z Mokotowa – edycja 2

źródło dofinansowania: Urząd Dzielnicy Mokotów

czas realizacji: marzec-grudzień 2023 roku

W ramach projektu odbywają się zajęcia z eksperymentami dla dzieci z wybranych szkół podstawowych na Mokotowie oraz w bibliotece przy ul. Melsztyńskiej.

Informacje o możliwości zapisania się na zajęcia znajdują się w kalendarzu.

Warsztaty z eksperymentami dla dzieci z Ochoty jako element pracy profilaktycznej
– edycja 2

źródło dofinansowania: Urząd Dzielnicy Ochota

czas realizacji: marzec-grudzień 2023 roku

W ramach projektu odbywają się zajęcia z eksperymentami dla dzieci z wybranych szkół podstawowych na Ochocie.

Informacje o możliwości zapisania się na zajęcia znajdują się w kalendarzu.

Rodzinne Śródmieście – wspieranie działań w obszarze przeciwdziałania alkoholizmowi, narkomanii i przemocy w rodzinie – edycja 2

źródło dofinansowania: Urząd Dzielnicy Śródmieście

czas realizacji: luty-grudzień 2023 roku

W ramach projektu odbywają się warsztaty psychoedukacyjne skierowane do rodziców, spacery z uważnością oraz zajęcia z eksperymentami dla dzieci.

Informacje o możliwości zapisania się na zajęcia znajdują się w kalendarzu.

rozwijam się! – program edukacyjny dla dzieci i dorosłych z podregionu ostrołęckiego

źródło finansowania: Samorząd Województwa Mazowieckiego

czas realizacji: kwiecień-grudzień 2023 roku

Zajęcia z eksperymentami i warsztaty dziennikarskie dla dzieci oraz warsztaty psychoedukacyjne skierowane do dorosłych, dla mieszkańców powiatów: wyszkowskiego, ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego i przasnyskiego.

Informacje o możliwości zapisania się na zajęcia dla dorosłych znajdują się w kalendarzu, a informacje o możliwości zgłoszenia grupy na zajęcia dla dzieci znajdują się na stronie https://fundacjaroro.org/podregion-ostrolecki

rozwijam się! – program edukacyjny dla dzieci i dorosłych z podregionu Żyrardowskiego

źródło finansowania: Samorząd Województwa Mazowieckiego

czas realizacji: kwiecień-grudzień 2023 roku

Zajęcia z eksperymentami, warsztaty dziennikarskie oraz treningi pamięci i metod efektywnej nauki dla dzieci, a także warsztaty psychoedukacyjne dla dorosłych, mieszkańców powiatów: żyrardowskiego, grójeckiego i sochaczewskiego.

Informacje o możliwości zapisania się na zajęcia dla dorosłych znajdują się w kalendarzu, a informacje o możliwości zgłoszenia grupy na zajęcia dla dzieci znajdują się na stronie https://fundacjaroro.org/podregion-zyrardowski/

Akademia młodych odkrywców, edycja 2

źródło finansowania: Biuro Edukacji m.st. Warszawy

czas realizacji: wrzesień 2023-lipiec 2024 roku

Zajęcia naukowe z eksperymentami dla dzieci w wieku 5-11 lat.

Informacje o możliwości zapisania się na zajęcia pozaszkolne znajdują się w kalendarzu, a informacje o możliwości zgłoszenia grupy na zajęcia w szkole lub przedszkolu znajdują się na stronie https://fundacjaroro.org/akademia-mlodych-odkrywcow-edycja-2/