[LISTA REZERWOWA] Rodzinna pracownia – cykl zajęć dla dzieci 3-6 lat

12 marca godz. 17:40 - 18:50

Wszystkie miejsca są już zajęte, zapisy na listę rezerwową: warsztaty@fundacjaroro.org. W temacie maila prosimy wpisać „Pracownia rodzinna”, a w treści numer telefonu. Skontaktujemy się, jeśli zwolni się miejsce.

Zapraszamy na spotkania z rodzinnymi działaniami twórczymi, podczas których z prostych materiałów plastycznych lub z pozornie niepotrzebnych rzeczy lub nawet śmieci powstaną nowe rzeczy. Materiałem do zabaw i prac twórczych może okazać się wszystko. Zajęcia adresowane są zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów. Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to także doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci oraz opiekunów.

Kiedy: wtorki, terminy: 12.03, 19.03, 26.03, 2.04, 9.04, godz. 17.40-18.50 (jeden zapis na cały pięciospotkaniowy cykl)

Gdzie: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 25 – „Ekoteka” ul. Żytnia 64

Dla kogo: dzieci 3-6 lat wraz z rodzicami/opiekunami, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.

Wola, Biblioteka na Żytniej
Żytnia 64