Jak być przywódcą w swojej rodzinie (Legionowo)

Dzieci potrzebują naszego przywództwa, świadomego i jasnego przewodnictwa dorosłych, które pozwala się im poczuć bezpiecznie w świecie. Jednak rodzice często odpuszczają swoją przywódczą rolę w rodzinie. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, dlaczego tak się dzieje i co możemy zrobić, aby stać się przywódcą w swojej rodzinie, co jest warunkiem harmonijnego rozwoju naszych dzieci.

Jeśli zatem:

• masz wrażenie, że dziecko cię nie słucha,
  • stale testuje twoje granice,
  • twój partner ma inne podejście do wychowania niż ty i dochodzi między wami do konfliktów na tym tle,
  • nie wiesz jak radzić sobie z trudnymi emocjami dziecka i własnymi,
  • zachowanie twojego dziecka cię frustruje,
  • obawiasz się, że podejmując decyzje narusza integralność dziecka i robisz mu krzywdę,

zapraszamy na to spotkanie!

Kiedy: 2 kwietnia 2024, wtorek, godz. 17-20

Gdzie: sala ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Legionowie, ul. Piłsudskiego 41

Dla kogo: zapraszamy rodziców i opiekunów z Legionowa

Spotkanie poprowadzi Anna Kasprzycka

– pedagożka, trenerka kompetencji wychowawczych certyfikowaną przez Familylab, terapeutka związana z warszawską Pracownią Psychoterapii i Treningu ISTDP Horyzonty, w której zajmuje się psychoterapią młodych dorosłych. Prowadzi „Pracownię Rodzina w relacji” w ramach, której pomaga rodzicom w budowaniu dobrych relacji z dziećmi opartych na empatii, kontakcie i autentyczności. Współtworzy Wolną Szkołę Razem, która jest miejscem rozwoju dla dzieci w edukacji wczesnoszkolnej. Prywatnie jest mamą trojga 15-latków, w tym jednego z zespołem Aspergera.

Akademia Rodzica – spotkania dla rodziców z Legionowa o tym, co ważne i trudne w rodzicielstwie, edycja 2
Zadanie sfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Legionowo

Legionowo, Urząd Stanu Cywilnego, sala ślubów