Opis:

Fundacja RoRo zaprasza na warsztat pt: „Dziecięce „nie”. Prośby i odmowy”

Przed zapisaniem się na warsztaty sprawdź, czy na pewno masz dla nich miejsce w kalendarzu. To dla nas bardzo ważne, aby  zminimalizować ilość rezygnacji, a tym samym niewykorzystanych miejsc na spotkaniach.

„Proszę pozbieraj klocki”, „Ubierz się proszę”, „Proszę umyj zęby”. Ile razy dziennie prosisz? Będąc rodzicem często prosimy, równie często żądamy dodając do zdania słowo „proszę”. W czasie spotkania porozmawiamy o tym czym jest prośba i kiedy zmienia się w żądanie. Zastanowimy się nad tym, co zrobić, jeśli usłyszysz stanowcze „nie”. Będziemy też ćwiczyć odnajdowania „tak” za „nie”.

Kiedy: 21 czerwca (środa), w godzinach od 10.00 do 13.00
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców. Na spotkania można przychodzić z dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.
Warsztat jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy.

Warsztat poprowadzi Sylwia Włodarska – współzałożycielka Fundacji RoRo, która od 6 lat wspiera rodziców w znajdowaniu własnej filozofii rodzicielstwa opartej na bliskości, szacunku i zaufaniu. Absolwentka studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas. Prywatnie mama Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji. Jest naczelną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola

Partner projektu:

Partner medialny:

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałabyś/-ałbyś, aby nadal odbywały się ciekawe, rozwijające spotkania, Twoja darowizna pomoże je nam realizować.

Zarezerwuj miejsce